Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

VIDEO

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia krótkich filmów, które przybliżą Ci genezę oraz etapy produkcyjne w firmie Promar Steel.

STEEL LINE PRO- LINIA KONSTRUKCJI WEWNĘTRZNYCH

Zapraszamy na krótki film ukazujący piękno i prostotę w konstrukcjach wewnętrznych wykonanych w linii Steel Line Pro. Zestaw zamontowany niedawno u naszego klienta przedstawia okno stałe, wykorzystane jako ściankę dzielącą pomieszczenia w domu, oraz drzwi pojedyncze. Ukazane konstrukcje pozwalają nam przybliżyć Państwu nie tylko nasz luksusowy produkt w prostym wydaniu ale jednocześnie nasz wysoki Standard produkcji konstrukcji wewnętrznych, skład elementów w niego wchodzących oraz niektóre z możliwości produkcyjnych.

KONSTRUKCJA ZE STALI GALWANIZOWANEJ

Film przedstawia konstrukcję ze stali galwanizowanej. Jest to jedna z naszych realizacji pomalowanych proszkowo kolorem czarny mat w strukturze. Użycie takiej farby jeszcze bardziej podkreśla funkcje dekoracyjne okien czy drzwi. Dzięki niej uzyskujemy powierzchnię o ciekawym, trójwymiarowym wyglądzie. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach zyskała ona tak dużą popularność.

KONSTRUKCJA MOSIĘŻNA

W powyższym filmie możemy pochwalić się pięknymi konstrukcjami mosiężnymi wykończonymi patyną, która oprócz nadaniu charakteru konstrukcji również chroni ją przed stale oddziałującymi czynnikami atmosferycznymi. Po czasie użytkowania konstrukcji zajdzie zmiana koloru, będąca efektem utleniania. W rezultacie uzyskamy efekt, który sprawi, że pokazany zestaw będzie wyglądał na starszy niż jest w rzeczywistości co nada mu klasycznego, oryginalnego, a wręcz zabytkowego wyglądu.

HISTORIA FIRMY, PRODUKCJA ORAZ KONSTRUKCJA MOSIĘŻNA

Na początku zapraszamy na wycieczkę po naszej firmie aby móc przybliżyć jej historię oraz opowiedzieć o etapach powstawania naszych produktów. Film ten łączy się z filmem przedstawiającym konstrukcję mosiężną.

MONTAŻ DRZWI WEJŚCIOWYCH Z ŁUKIEM

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego montaż drzwi wyprodukowanych w firmie Promar Steel. Drzwi zostały zamontowane w Polsce i jest to jedna z największych konstrukcji jakie zamontowaliśmy w naszym kraju. Wysokość konstrukcji wraz z łukiem to 3,7m a szerokość 2,2m. Do zamontowania oszklonych skrzydeł drzwi użyliśmy pomocy manipulatora, który bardzo przyspieszył cały proces i usprawnił pracę naszej ekipy.

Jesteśmy tu dla Was i rozwijamy się dla Was! Video pokazuje proces powstania naszej Nowej Hali Produkcyjnej oddanej do użytku w 2020 roku. To tutaj dziś tworzymy Wasze konstrukcje stalowe- okna i drzwi.