Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

INTELIGENTNE OKNA SMART TECHNOLOGY

Stalowe industrialne okna i loftowe drzwi to połączenie klasyki i nowoczesności. Ich wykorzystanie we współczesnym budownictwie czy modernizacjach jest bardzo szerokie – obejmuje zarówno domy jednorodzinne, jak i obiekty użytkowe oraz usługowe. Dlatego oprócz nietuzinkowego, loftowego wyglądu, dbamy także o bezpieczeństwo użytkowników i budynków.

Poza tradycyjnymi formami okiennymi, oferujemy Państwu ekskluzywną wersję inteligentnych drzwi i okien smart technology, która pozwala na ich automatyczne otwieranie i zamykanie, sterowanie z poziomu bezpiecznej aplikacji w telefonie, pilotem lub za pomocą karty dostępu. Mogą Państwo także bardziej spersonalizować system i ustawić odcisk palca lub rozpoznawanie twarzy konkretnej osoby w celu otwarcia/zamknięcia okien lub drzwi.

Nasz system działa w pełni automatycznie. Może być sparowany i podłączony do systemu Smart Home, w tym do systemów alarmowych i antywłamaniowych, co pozwala na jeszcze większą kontrolę oraz monitoring obiektu. Inteligentne okna smart technology umożliwiają zdalne otwieranie, co przydaje się w awaryjnych sytuacjach, np. przy braku kluczy do domu lub braku możliwości innego wejścia. Nasz system znajduje również zastosowanie w loftowych drzwiach wewnętrznych w obiektach usługowych i biurowych, wydzielając odrębne strefy pracownicze oraz umożliwiając kontrolę wstępu dla osób postronnych.

OFERTA I ZALETY INTELIGENTNYCH OKIEN SMART TECHNOLOGY

Inteligentne systemy kontroli i nadzoru oferują szereg możliwości zabezpieczenia budynku i osób w nim przebywających. Staramy się zauważać wszystkie, dlatego nasza oferta smart technology obejmuje:

  • zamki elektryczne;
  • elektryczne automatyczne otwieranie i zamykanie, również przy zmiennych warunkach pogodowych;
  • kontrola dostępu;
  • brak konieczności posiadania kluczy lub kart magnetycznych;
  • opcja video domofonu;
  • współpraca z systemami Smart Home i dedykowanymi aplikacjami do sterowania i kontroli;
  • pełne bezpieczeństwo.
Smart Technology

Oferta i wybór opcji dostępne są na indywidualne zamówienie. Jesteśmy otwarci na innowacyjne projekty, nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się realizacji nawet tych najtrudniejszych koncepcji. Dlatego zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich pomysłów.